Atgriezties

S02E33 Grenči - Eiropas autosporta spicē. ZeKurbulis

Motoru sports / 16.11.2017

Šoreiz ZeKurbulis studijā viesus uzņems Ģirts Timrots, kurš uz diskusiju aicinājis LaMFS prezidentu Mārtiņu Lazdovski un LAMA vadītāju Aināru Vilciņu. Kas ir konflikta cēlonis abu organizāciju starpā un vai federācija tīši gremdē sacensību organizatorus? Vai Latvijā ir nepieciešama vienota sportistu sagatavošanas un licencēšanas sistēma? ZeKurbulis meklēs atbildes uz neērtiem un abām pusēm sāpīgiem jautājumiem.

ZeKurbulis studijā viesojas arī titulētie autokrosa braucēji - tēvs un dēls Ervins un Justs Grenči. Abi sportisti var lepoties ne tikai ar ģimenes spēku un vienotību, bet arī ar lieliskiem panākumiem aizvadītajā Eiropas autokrosa čempionātā. Ervins tajā izcīnīja uzvaru “SuperBuggy”, bet Justs – “JuniorBuggy” klasē. Kā gadu gaitā attīstījies bagiju sports un vai tēvs un dēls nākotnē stāvēs uz viena pjedestāla, to noskaidros ZeKurbulis komanda.

Bet ar citām autosporta aktualitātēm raidījuma skatītājus iepazīstinās autosporta žurnālists Artūrs Virbulis. Ir noslēgusies rallijkrosa sezona, un šoreiz uzmanības centrā ir motokrosa braucēja Jāņa Baumaņa Pasaules RX čempionātā iegūtā balva ”Labākās aktivitātes sociālajos medijos”. Artūrs ir sagatavojis arī ziemas autosporta notikumu apskatu, skaidrojot, kur un kā amatieriem un profesionāļiem pieteikties gaidāmajām sacensībām. Savukārt Ilmārs pastāstīs par Moto GP sezonas noslēgumu un lielās intrigas atrisinājumu.
Rādīt vairāk Rādīt mazāk