Atgriezties

Digitālā rehabilitācijas asistenta VIGO prezentācija

Konferences / 12.05.2020

Skaties attālinātu videokonferenci par digitālā rehabilitācijas asistenta VIGO izstrādi, kas ar LMT iniciatīvas “Veselai Latvijai” atbalstu kļūst pieejams Latvijas insulta pacientiem.

Savlaicīga rehabilitācija ik gadu ir nepieciešama 25 līdz 30 tūkstošiem insulta pacientu Latvijā, taču ierobežotie cilvēkresursi, rehabilitācijas iestāžu kapacitāte, kā arī daudzie sociālie un funkcionālie šķēršļi ir iemesls, tam, ka ne visi pacienti saņem rehabilitācijas pakalpojumus pietiekošā apjomā. Covid-19 ierobežojumu dēļ rehabilitācijas pieejamība ir vēl vairāk pasliktinājusies. Līdz ar to digitāls un individuāli pielāgojams rehabilitācijas asistents ir ļoti nepieciešams insulta pacientiem, jo tas ļauj uzsākt rehabilitācijas procesu nekavējoties un turpināt to paralēli cilvēku-speciālistu nodrošinātam rehabilitācijas procesam. Digitālais insulta rehabilitācijas asistents VIGO ir izstrādāts Latvijā sadarbībā ar Nacionālo rehabilitācijas centru VAIVARI.

Tiešraides virtuālā rehabilitācijas asistenta VIGO prezentācijā piedalās:

-       Kristaps Krafte, veselības aprūpes inovāciju eksperts un Dr. Jānis Šlēziņš, ārsts – VIGO līdzautori

-       Anda Nulle, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste, Nacionālā rehabilitācijas centra VAIVARI valdes priekšsēdētāja

-       Ingmārs Pūķis, LMT viceprezidents

Rādīt vairāk Rādīt mazāk