Atgriezties

Vai dalīšanās spēj mainīt pasauli?

Konferences / 01.09.2019

Skaties diskusiju Vai dalīšanās spēj mainīt pasauli?, kas norisinājās jaunrades un tehnoloģiju festivālā iNOVUSS. Vai esi kādreiz ceļojumā dzīvojis Airbnb mājoklī vai kādā domubiedru grupā atradis sev līdzbraucējus mašīnā, vai iespējams darba dienu esi pavadījis kopstrādes telpās? Ja tā, tad esi iesaistījies dalīšanās ekonomikā, kas šobrīd jau ir kļuvusi par nozīmīgu sastāvdaļu globālajā ekonomikā. Arī Latvijā dalīšanās ekonomika ieņem aizvien nozīmīgāku lomu, tāpēc šajā diskusijā eksperti un uzņēmēji, kas paši ir aktīvi iesaistījušies dalīšanās ekonomikā, pastāstīs par savu pieredzi un izaicinājumiem, kā arī diskutēs par nākotnes perspektīvām un attīstību.

Piedalās: Jānis Priede, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Ekonomikas nodaļas vadītājs; Artis Ērglis, Partly līdzdibinātājs un tehniskās daļas vadītājs; Vladimirs Reskājs, CARGURU dibinātājs un vadītājs; Jānis Plotnieks AUTOPROMO līdzdibinātājs.

Festivālu iNOVUSS jau otro gadu rīko Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūra (LIAA) un tas pulcē tehnoloģiskās jaunrades un inovatīvas uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībniekus un interesentus, piedāvājot aizraujošu programmu trīs dienu garumā.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk