Atgriezties

Šis video pieejams tikai Latvijā.

Tava IP adrese: 3.239.40.250 (10.20.46.119)

Lambjēls: Vasiļjevam ir potenciāls kļūt par labāko daiļslidotāju pasaulē!

Sports / 10.02.2018

Edgaram bija iespēja tikties ar vēl vienu mūsu komandas jaunpienācēju un delegācijas superzvaigzni - daiļslidotāja Denisa Vasiļjeva un Diānas Ņikitinas treneri Stefanu Lambjēlu. Lambjēls ir piedalījies trīs Ziemas olimpiskajās spēlēs, un šī gada sacensībās pirmo reizi startē trenera lomā. Intervijā Lambjēls Edgaram atklāj, cik augstu vērtē Denisa Vasiļjeva unikālo daiļslidošanas tehniku un izpildījumu, un cik spēka viņš kā treneris iegulda, lai palīdzētu Denisam kļūt par labāko daiļslidotāju pasaulē.

Viens no jaunākajiem mūsu komandā ir šorttrekists Roberts Zvejnieks, kurš intervijā dalījās ar spēcīgām emocijām, kas sportistu pārņēma, pirmo reizi piedaloties Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā. Roberts arī atklāj, cik aizrautīgi Olimpisko spēļu fani un paši dalībnieki kolekcionē pinus jeb sportistu nozīmītes un kuru valstu delegāciju un atsevišķu sportistu pini ir tik pieprasīti, ka tos iegūt ir praktiski neiespējami.


Seko līdzi Latvijas sportistu gaidām un interesantākajiem notikumiem no Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās spēlēm. Visas aktualitātes no Korejas katru dienu varēs vērot LMT Viedtelevīzijā un LMT Straumē.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk