Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Atgriezties

Lēciens ar izpletni no 330 metru augstuma. S02E07 ZeKurbulis

Motoru sports / 18.05.2017

ZeKurbulis vadītājs Pauls Timrots sarunājas ar izpletņlēcēju Ingu Augstkalnu, pirmo cilvēku pasaulē, kurš īstenojis lidojumu ar dronu un lēcienu ar izpletni no tā 330 metru augstumā. Pauls noskaidros, kāpēc ir jālec no drona un kādi ir base jump izpletņlēkšanas izaicinājumi nākotnē.

Juris Spīķis, jaunā Latvijas zvaigzne pasaules rallijkrosā, skatītājiem atklāj, cik zirgspēku ir sešiem brāļiem un kādi ir viņa tālākie plāni Latvijas un starptautiskajā rallijkrosa arēnā.

Savukārt Otto Birznieks, 333 Kartinga skolas galvenais treneris dalās pieredzē, kā vasarā nodarbināt bērnu, ja viņam patīk autosports un pastāstīs par 333 Kartinga skolas vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbībām.

Tāpat arī raidījuma skatītājiem ir iespēja uzzināt par Ceļu policijas jaunajiem, netrafarētajiem auto.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk