Atgriezties

PRĀTA VĒTRA - Delfi TV saruna ar Jāni Domburu

Raidījumi / 01.07.2018

"Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā viesojas grupa "Prāta vētra" – solists Renārs Kaupers, ģitārists Jānis Jubalts, bundzinieks Kaspars Roga un taustiņinstrumentālists Māris Mihelsons. Raidījumā laikā skatītājiem pirmoreiz arī tiks demonstrēts dziesmas "Ogles" videoklips.

Šā gada 25. aprīlī dienasgaismu ieraudzīja "Prāta vētras" jaunais albums "Par to zēnu, kas sit skārda bungas". 21. jūlijā grupa dosies "Skārda bungu" koncerttūrē, sniedzot koncertus piecās Latvijas pilsētās – Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Dziesma "Ogles", kuras videoklips pirmoreiz būs skatāms "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā, ir daļa no jaunā albuma.

"Prāta vētra" ir starptautiski pazīstamākā Latvijas grupa. Tās pirmsākumi meklējami 1989. gada vasarā, kad, lai muzicētu, kopā sanāca pieci skolas biedri. Grupas piektais dalībnieks Gundars Mauševics, kas spēlēja basģitāru, gāja bojā autoavārijā 2004. gadā.

"Prāta vētra" ir saņēmusi vairākus desmitus Latvijas mūzikas ierakstu balvu, taču par vienu no lielākajiem sasniegumiem tiek uzskatīta 2006. gadā iegūtā Eiropas MTV balva. Tāpat "Prāta vētra" ir pirmā grupa, kas pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā 2000. gadā, kur ierindojās trešajā vietā. 2013. gadā grupa uzstājās vienā no pasaules nozīmīgākajiem mūzikas un mākslas festivāliem – Glastonberijas festivālā.
Rādīt vairāk Rādīt mazāk