Atgriezties

Cilvēki Covid pirmajā līnijā. Policija

Raidījumi / 11.05.2020

Rīgas Pašvaldības policijas Centra pārvaldes inspektors Edgars Birnbaums un viņa kolēģis Emīls Lauva strādā Covid pirmajā līnijā – sargājot kārtību un rūpējoties par Rīgas iedzīvotāju drošību. Dokumentālā video stāstā sekot līdzi policistu darbam sestdienas vakarā ārkārtas situācijas laikā.

Lai gan liela daļa rīdzinieku paliek mājās un naktsdzīve Vecrīgā ir apstājusies, policistiem darba netrūkst, lai novērstu pulcēšanās pārkāpumus, cīnoties ar dzērājšoferiem un bezpajumtniekiem, tāpat arī šajās dienās diemžēl biežāk nākas doties uz izsaukumiem ģimenes konfliktu dēļ.

Policisti no tieša kontakta ar cilvēkiem nevar izvairīties, tādēļ risks saslimt ir augsts. Edgars Birnbaums un Emīls Lauva, tāpat kā citi kārtības sargi, izmanto sejas maskas un dezinficē rokas, reizēm pat līdz asinīm, lai pasargātu sevi, kolēģus un līdzcilvēkus. Tāpat kā daudziem, arī viņiem šajās dienās dzīve norit starp darbu, mājām un sporta aktivitātēm, izvairoties no liekas kontaktēšanās ar ģimeni.

Kāds ir policistu noskaņojums un cik daudz patiesībā cilvēkiem Covid pirmajā līnijā nozīmē katrs pateiktais "Paldies!", skaties video stāstā!

Rādīt vairāk Rādīt mazāk