Atgriezties

Debates starp mazāk populāro partiju pārstāvjiem #1

Raidījumi / 25.09.2018

Turpinot pirmsvēlēšanu debašu, diskusiju un interviju ciklu “Par ko balsot” 25. un 26. septembrī uz debatēm “Delfi TV” studijā aicināti pa vienam deputāta amata kandidātam no visiem tiem 13.Saeimas vēlēšanās kandidējošajiem politiskajiem spēkiem, kuru popularitāte augusta reitingos nesasniedza 2,5%.

Otrdien 25. septembrī dažādas nozares iztirzās un par alternatīvām iepretim pārējo partiju piedāvājumam debatēs to četru politisko spēku pārstāvji, kam starp šiem astoņiem aizvadītajos mēnešos ir bijuši augstākie reitingi: Māris Jurjāns (No sirds Latvijai), Jevgeņija Krjukova ("Latvijas Krievu savienība"), Antoņina Ņenaševa ("Progresīvie") un Valdis Šakars ("LSDSP/KDS/GKL").

Lai iepretim citām partijām vai apvienībām parādītu šo kandidātu pārstāvēto sarakstu līdzīgos un atšķirīgos viedokļus un piedāvājumus, debates aptvers plašu tēmu spektru, izdalot atsevišķus tematiskos jautājumus. Atšķirībā no atsevišķiem tematiem veltītajām līdzšinējām debatēm, šai raidījumos par katru tematisko jautājumu kandidāta atbilde varēs būt līdz minūtei gara, bet pēc tam sekos vairākas minūtes ilgas savstarpējas diskusijas.
Rādīt vairāk Rādīt mazāk