Atgriezties

Timrots un Sesks atklāj minirallija sezonu ar debiju komentētāju lomās. S04E20 Ātruma cilts

Motoru sports / 17.06.2021

Seska un Timrota ekipāža pērn sevi veiksmīgi apliecināja minirallija posmā Liepājā, tādēļ viņiem šosezon nekas vairs nav jāpierāda un abi var iejusties rallija komentētāju lomās trases malā. Kā pareizi startēt rallijā? Mārtiņš Sesks zina stāstīt, ka trasi pareizi un droši var izbraukt, ja ir īstā vilkme. Tāpat arī braucējiem pirms starta ir jāizdara liels darbs trenažieru zālē, jo rallijs ir izturības treniņš ar ievērojamu fizisko slodzi.

Treniņa dalībnieki ir gatavi startam, sarakstījuši savas stenogrammas un noilgojušies pēc sacensībām. To atzīst arī Eduards Kalve, LAF SAK padomes vadītājs, jo minirallija treniņš ir pirmā iespēja kopš 2020. gada oktobra satikties un visiem kopā izgāzt trasē. Regulārās sacīkstes sāksies jau 10. jūlijā Gulbenē, kur notiks šīs sezonas pirmais minirallija posms "Gulbis". Tajā piedalīties aicināts ikviens interesents, turklāt rallija gaitas uzsākot, pietiks ar mazu, vienkāršu auto ar 1.6 litru dzinēju – ne velti šī klase pērn bija viena no populārākajām visos minirallija posmos.

Kā minirallija braucējiem pēc ilgāka pārtraukuma veiksies trases līkumos un ko par viņu meistarību teiks komentētāji Sesks un Timrots, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.
Rādīt vairāk Rādīt mazāk