Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Atgriezties

Metālopera KURBADS. ĶĒVES DĒLS

Koncerti/Kultūra / 10.06.2017

Skaties vērienīgāko šīs vasaras uzvedumu KURBADS. ĶĒVES DĒLS, kas vienīgo reizi tika rādīta 2017. gada 3. jūnijā Limbažu Lielezera amfiteātrī.

Metāloperas stāsta pamatā ir latviešu tautas pasaka par Kurbadu. Cilvēka griba, pašattīstības ceļš, cīņa ar iekšējiem un ārējiem dēmoniem, iniciācija – šīs tēmas ir pasakas centrā un savu aktualitāti nav zaudējušas arī šodien. KURBADS.ĶĒVES DĒLS. ir 21. gadsimta pasakas interpretācija, izmantojot gan dabas matērijas – koku un uguni, gan tehnoloģiju iespējas, radot šīs vasaras vērienīgāko uzvedumu.

Mūzika – grupa SKYFORGER. Režisore Inga Tropa, scenogrāfs Uģis Bērziņš, horeogrāfi – Guntis Spridzāns, Liene Stepena, Liene Grava. Kurbads – Ģirts Bisenieks, teicēja – Zane Jančevska, kostīmu mākslinieks – Kristians Aglonietis. 


Rādīt vairāk Rādīt mazāk