Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Atgriezties
Latgaliešu kultūras gada balva BOŅUKS
25. februārī 16:00

Latgaliešu kultūras gada balva BOŅUKS

Koncerti/Kultūra / 24.02.2018

Seko līdzi tiešraidē desmitajai Latgaliešu kultūras gada balvas BOŅUKS pasniegšanas ceremonijai. BOŅUKS ir vienīgā balva, kas īpaši izceļ un godina sasniegumus un paveikto latgaliskās kultūras dzīvē. Ik gadu Latgaliešu kultūras gada balvas pasniegšanas ceremonija ir ne vien atskats par iepriekšējā gadā paveikto, bet arī latgaliešu kultūras aktīvāko ļaužu, interesentu un atbalstītāju sirsnīga un iedvesmojoša satikšanās. BOŅUKS 2017 ceremoniju ar priekšnesumiem kuplinās Latvijā zināmi latgaliski dziedoši mūziķi un apvienības – grupa Bez PVN, TAUTUMEITAS, apvienība LATGALĪŠU REPS, grupa UNKNOWN ARTIST, dziesminieks Kārlis Kazāks, Guntra Kuzmina un Rēzeknes novada vokālā studija SKONAI un citi mākslinieki.

Latgaliešu kultūras gada balvas BOŅUKS mērķis ir veicināt latgaliešu kultūrvides saglabāšanu un attīstību, kā arī apkopot un godināt spilgtākos un nozīmīgākos sasniegumus latgaliešu kultūrā pagājušā gada griezumā. 2018. gada balva tiks pasniegta 18 nominācijās, kas skar sabiedrisko aktivitāšu, mūzikas un literatūras sfēras.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk