Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Atgriezties

Koris BALSIS, SVĒTKI

Koncerti/Kultūra / 08.04.2017

BALSIS un viņu ilggadējais diriģents Ints Teterovskis kora pastāvēšanas 30. jubilejas gadā ir sagatavojuši unikālu koncertprogrammu divās daļās.

Koncerta 1. daļā kora šī brīža sastāva dziedātā pasaules komponistu mūzikas programma tiek krāšņi kuplināta ar Pētera Brīniņa īpaši radītiem vizuāliem un telpiskiem efektiem, klāt esot DJ Monsta. 2. daļas noskaņa uzticēta video māksliniecei Antai Priedītei un scenogrāfam Aigaram Ozoliņam. Šeit mijas latviešu dzejnieku dzejas rindas slavenāko latviešu komponistu dažādos muzikālos lasījumos. Diriģē Ikauniece, Kupčs, Teterovskis, spēlē Maskats, MC Orķestris, dzied simtbalsīgs koris un solisti, un vēl un vēl... Runas vīrs Orests Silabriedis.


Rādīt vairāk Rādīt mazāk