Atgriezties

"Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" aizkadrā

Latvijas filmas / 14.08.2017

Gaidot filmas "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" pirmizrādi kinoteātros 18. augustā, ielūkojies ekskluzīvos filmas tapšanas aizkadros. Video stāstā režisors Varis Brasla iepazīstina ar filmas skaņošanas procesu un dalās savā pieredzē, gadu gaitā strādājot ar dažādu paaudžu mazajiem aktieriem. Savukārt, Oskara lomas atveidotājs Markuss Jānis Eglītis skatītajiem atklāj, kādi ir spilgtākie iespaidi no filmēšanas laukuma un kā veidojusies sadarbība ar režisoru.

Filma ir stāsts par astoņgadnieku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi. No kariņa līdz sadarbībai un pat draudzībai – kā tas iespējams?

Galvenajās lomās: Mārtiņš Vilsons, Markusus Jānis Eglītis, Akvelīna Līvmane, Eva Ozola, Mārtiņš Meiers, Uldis Dumpis, Lauris Dzelzītis un citi iemīļoti Latvijas aktieri. 

Stāsts par filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” veidots Latvijas filmas Latvijas simtgadei ietvaros. Drīzumā LMT Straumē gaidi arī aizkadru video par filmu “Bille”, “Ievainotais jātnieks”, “Astoņas zvaigznes” un citu tapšanu. 
Rādīt vairāk Rādīt mazāk