Atgriezties

Filmas ZELTA GADS intervija ar Kristeru Serģi

Latvijas filmas / 29.08.2018

Šogad aprit desmit gadi, kopš viens no titulētākajiem Latvijas sportistiem, pieckārtējais pasaules čempions motokrosā baluksvāģiem Kristers Serģis, pabeidza aktīvās sporta gaitas. Unikālā pieredze dzīvē un sportā ir tas, ar ko Kristers palīdz veidot Paula Jonasa karjeru, strādājot par sava veida loci ceļā uz panākumiem. Kas ir galvenais menedžera darbā? Par ko viņi runā tad, kad notiek "galvas sakārtošana"? Kuram no paša panākumiem čempions piešķir īpašu nozīmi? Par to un citām lietām šajā sarunā…

2018. gada 10. maijā notika dokumentālās motorsporta filmas "Zelta gads" pirmizrāde LMT Straumē. Tā seko piecu latviešu sportistu gaitām pasaules čempionāta sacensībās visā pasaulē. Galvenais jautājums – kas ir no zelta, medaļa vai ceļš uz to?
Filmas radīšana mēdz mest neparedzētus radošos līkumus, reizēm aiz kadra atstājot materiālu, kas ir pārāk vērtīgs, lai paliktu neredzēts. Filmas autori, režisors Ilmārs Līkums un operators Jānis Saļms, gandrīz nerediģējot ‘melno materiālu’, piedāvā intervijas un daļas, kas netika iekļautas filmā "Zelta gads".

Rādīt vairāk Rādīt mazāk