Atgriezties

Filmas DVĒSEĻU PUTENIS sarkanais paklājs pirms pirmizrādes

Latvijas filmas / 08.11.2019

Filmas DVĒSEĻU PUTENIS svinīgā Latvijas pirmizrādes norise. Ielūkojies Latvijas kino vēsturē īpaša notikuma – ilgi gaidītās režisora Dzintara Dreiberga kara drāmas DVĒSEĻU PUTENIS pirmizrādes pasākumā.

Kara drāmas DVĒSEĻU PUTENIS pirmizrāde ir svētki Latvijas patriotiem un īpaši – filmas veidotājiem, kuri iemūžinājuši latviešu strēlnieku stāstu, lai parādītu to skatītājiem Latvijā un visā pasaulē. Tiešraides vadītāji Māra Sleja un Rihards Sniegs dosies pa DVĒSEĻU PUTENIS pirmizrādes sarkano paklāju, lai kopā ar sabiedrībā pazīstamiem viesiem un filmas radošo komandu izdzīvotu sajūtas, kas pavadījušas filmas tapšanas laikā un pirmizrādes brīdī. Tāpat skatītāji varēs vērot intervijas ar mūsu valsts augstākajām amatpersonām un kultūras personībām.

Pirmo reizi Latvijas filmu pirmizrāžu vēsturē galvenā pirmizrādes norises vieta – kinoteātris "Kino Citadele" Rīgā – ir pilnībā atvēlēta jaunajai filmai: 14 zālēs visu vakaru tiks demonstrēta tikai vērienīgā kara drāma, uzņemot 3000 skatītāju. Vienlaikus ar filmas pirmizrādi Rīgā DVĒSEĻU PUTENIS nokļūs pie skatītājiem 15 Latvijas pilsētās un kopumā 20 kino izrādīšanas vietās.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk